top of page
Lovos
Spintos
Čiužiniai
Kiti baldai
Kiti gaminiai
x

Vita Talalay

M&K FOAM misija yra suteikti visiems klientams tai, kas yra būtina norint sveikai pailsėti. Todėl gamina aukščiausios kokybės čiužinius iš natūralaus latekso, taip užtikrindami optimalias sąlygas miegui. Latekso intarpas Talalay tai rezultatas patirties, sukauptos per penkiasdešimt latekso gamybos metų. M&K Foam pasiryžimo dėka bei pritaikius unikalų Talalay metodą buvo sukurtas tobulas, natūralus Talalay latekso čiužinio intarpas.


Kas yra lateksas?

Lateksas yra natūralios kilmės medžiaga, kuri yra puikus komponentas gaminant čiužinius.

Europoje jis naudojamas dešimtmečius. Vita Talalay yra ilgiausiai egzistuojantis Talalay latekso putų prekės ženklas. Jos kūrėjas buvo Joseph Talalay. Masinė gamyba buvo pradėta 1961 m.

Lateksas gaminamas iš tropinio kaučiukmedžio (Hevea Brasiliensis) sulčių. Taikant tradicinį metodą, latekso sultys suplakamos iki putų, supilamos į formą, uždengiamos ir veikiamos karštais vandens garais.

 

Talalay – tai naujesnis latekso paruošimo būdas, pridedantis du papildomus proceso etapus. Lateksas išplakamas iki putų, įpurškiamas į specialios struktūros aliuminio formą, kuri vėliau uždaroma vakuume. Latekso forma greitai užšaldoma iki -30 °C, o tai fiksuoja rutulinę burbuliukų formą, kurie iš dalies lieka atviri ir sudaro geresnį oro srauto pralaidumą. Tuomet latekso putos vulkanizuojamos 115 °C temperatūroje, kad sukietėtų. Šiame etape galutinai sutvirtinama Talalay latekso forma. Dėl visų gamybos etapų ir procesų gaunamas puikus latekso įdėklas, kuris turi daug svarbių privalumų sveikam miegui.


Talalay latekso tipai


Talalay Natural 100%

Jei Jums rūpi čiužinys, kurį sudaro tik natūralus lateksas ir kuriame nėra dirbtinių priedų, tada Natural Talalay bus puikus Jūsų pasirinkimas. Šį produktą specialistai pripažino kaip sveikiausią ir patogiausią medžiagą. Natural Talalay gaminamas iš natūralaus kaučiuko pieno sulčių, gaunamo iš hevea brasiliensis medžio. Šis lateksas neturi jokio nepageidaujamo kvapo ir dirbtinių užpildų, jame nėra naftos kilmės chemikalų, kurie neigiamai veikia mūsų miegą ir sveikatą. Dėl šiuolaikinės gamybos technologijos šis lateksas turi vienalytę, tvirtą tekstūrą, kuri taip pat užtikrina labai gerą oro cirkuliaciją.


Savybės ir privalumai:
 • ekologiškas

 • visiškai natūrali sudėtis

 • geras oro pralaidumas

 • natūralus kvapas

 • geros sveiko miego sąlygos

 • tinka vaikamsTalalay Intuiton Blue

Talalay Intuition yra Talalay produktų grupės naujovė. Ilgametė patirtis, didelis tyrimų kiekis ir profesinės žinios leido sukurti čiužinį, kuriame derinama kokybė ir šilumos sulaikymo technologija. Intuition galima pavadinti inteligentiškiausiu Talalay produktu, nes žymiai pagerina miego kokybę. Gautas šiluminis balansas kartu su Talalay savybėmis lemia, kad po gero nakties miego jaučiamės pailsėję ir patenkinti.


Šilumos reguliavimas

Unikali struktūra, kuriai būdingos atviros akutės, užtikrina komfortą ir gerą ventiliaciją. Miego kokybei įtakos turi ir kiti veiksniai, tokie kaip švarus oras ir aplinka. Taip pat svarbus yra vėdinimas ir pastovi kambario temperatūra. „Intuition“ išsprendžia temperatūros svyravimo problemą: esant žemai ar aukštai temperatūrai, čiužinys atitinkamai išskiria arba išeikvoja energiją. Dėl tokios technologijos čiužinių vartotojams nekils problemų dėl per didelio prakaitavimo.


Technologija

Intuition technologija yra Vita Talalay proceso ir TES įrangos junginys – Thermal Energy Storage, t.y. šiluminės energijos kaupimas. Šio junginio efektas yra PCM – Phase Changing Material. Ši technologija yra medžiagoje, kuriai naudinga fizinės būklės pokyčiai (kietos ir skystos), gaunant ar atiduodant energiją. Sulaikomas šilumos perteklius prireikus atiduodamas.


Savybės ir privalumai

 • reguliuoja temperatūrą

 • absorbuoja šilumos perteklių

 • atiduoda susidariusį šilumos perteklių

 • padidina komfortą

 • sumažina prakaitavimą

 • palaiko pastovią temperatūrąTalalay Embrace


„Talalay Embrace“ pasižymi puikiu latekso lankstumu, unikalia atvirų akučių struktūra, taip pat vėdinimu, minkštumu ir ilgaamžiškumu. „Embrace“ derina Talalay pranašumus su viskoelastinių putų savybėmis. Tai reiškia, kad Talalay čiužinys švelniai prisitaiko prie kūno formos ir pasižymi unikaliomis temperatūros reguliavimo savybėmis. Jis reaguoja į prispaudimą ir šilumą, švelniai amortizuodamas kūną. Gulant ant Embrace čiužinio jaučiamės maloniai ir švelniai įkritę.


Savybės ir privalumai:

 • reguliuoja temperatūrą

 • reaguoja į prispaudimo pokyčius

 • prisitaiko prie kūno formos

 • palaiko pastovią temperatūrą

Talalay lateksas čiužiniams

bottom of page