top of page
Lovos
Spintos
Čiužiniai
Kiti baldai
Kiti gaminiai
x

Maišymas

Talalay latekso gamyba prasideda nuo kruopštaus natūralaus kaučiuko pieno sulčių, kitų komponentų ir oro sumaišymo naudojant specialų maišytuvą. Sudedamųjų dalių maišymo būdas yra nepaprastai svarbus viso gamybos proceso elementas ir yra Talalay technologijos pagrindas. Paruošta ir aeruota masė tolygiai paskirstoma 90 arba 100 cm pločio formose vakuuminėje aplinkoje. Šis apdorojimas leidžia išlaikyti homogeninę ląstelių struktūrą iki kito gamybos etapo.


Šaldymas

Užpildžius formas, vyksta staigus intarpo užšaldymas -30 °C temperatūroje. Svarbų vaidmenį atlieka specialūs formos strypai, kurių dėka užšalimas įvyksta labai greitai ir tolygiai net formos gilumoje. Užšaldymas sutvirtina apvalią akučių formą ir dėl to tarp jų susidaro oro pratekėjimo kanalai. Atvira struktūra suteikia Talalay lateksui savybes, leidžiančias laisvai cirkuliuoti orui. Tai galime patikrinti atlikdami testą, kurio metu priglausime veidą prie Talalay latekso – paaiškėja, kad jis tik šiek tiek apriboja kvėpavimą.


Stingdymas ir vulkanizacija

Kitas žingsnis yra intarpo stingdymas. Įkaitinus intarpą, CO2 ir oro mišinys praleidžiamas pro formą, todėl intarpas neįgriūna ir neužsidaro atviri sujungimai tarp angų. Gelio konsistencijos intarpas yra vulkanizuojamas 115 °C temperatūroje. Po vulkanizacijos latekso blokas yra kruopščiai išskalaujamas ir aušinamas vandeniu, tokiu būdu atsikratoma smulkių teršalų ir išsaugomos fizinės ir cheminės latekso savybės. Paskutinis etapas yra vulkanizavimas karštu oru 85 °C temperatūroje. Pašildytas oras perleidžiamas per intarpą, dėl ko galutinai išsaugomos visos latekso savybės Talalay čiužinyje.


Talalay čiužinių su lateksu savybės


Ventiliacija

Atvira akyta struktūra yra pralaidi orui ir optimaliai ventiliuoja kūną. Dėl tokių pralaidumo savybių mūsų latekso čiužiniai padeda jaustis patogiai žiemos naktį ir neleidžia prakaituoti karštą vasarą.


Minkštas ir palaikantis

Idealiai tinka nugarai, sukuria puikų atramą stuburui. Jo minkštumas sumažina spaudimą kūnui, taip pat patogiai prisitaiko prie pečių, nugaros, klubų ir kojų. Todėl mūsų natūralus latekso čiužinys užtikrina geriausią komfortą miegančiajam, nepriklausomai nuo to, kokioje pozoje jis miega. Jis tinka žmonėms, miegantiems ant nugaros, pilvo ir šono. Puikiai tinka prie lovos prikaustytiems ligoniams.


Nesvarbu, kiek jums metų, mūsų natūralus latekso čiužinys tinka visiems! Štai kodėl mes nesakome „gerai išsimiegok“, tačiau sakome „sveikai išsimiegok“!


Atsparus dulkių erkutėms

Jis puikiai tinka alergiškiems ir astma sergantiems žmonėms. Natūralus atsparumas dulkių erkutėms suteikia malonumą, kurį suteikia jėgas atstatantis miegas.


Išskirtinis

Mes neieškome kompromisų. Mūsų natūralus latekso čiužinys yra tiesiog geriausias sveikam miegui!


SertifikataiTalalay latekso gamybos procesai

bottom of page